Trawa syntetyczna


Specjalizujemy się w montażu trawy syntetycznej w halach, jak i na obiektach zewnętrznych. Mieliśmy okazję ułożyć trawę dla największego zadaszonego boiska sportowego w tej części Europy. Ponadto projekty z trawą syntetyczną przygotowywaliśmy dla: przedszkoli i szkół Montessori, Muzeum Mleka w Grajewie, Orlików (np. w Rudzie Śląskiej, Bielsku Podlaskim) czy wielu innych stref zabaw dla dzieci.

Nasze realizacje są wykonane niezwykle starannie, solidnie i estetycznie, tak by z powodzeniem przez lata służyły użytkownikom.

Ze szczególną starannością dbamy o zachowanie rygorów równości podłoża oraz jego wytrzymałości. Jesteśmy świadomi, że wykonana przez nas podbudowa musi spełniać warunki: równości, stabilności, mrozoodporności i przepuszczalności wody.

Bazujemy na materiałach o potwierdzonej certyfikatami jakości oraz posiadającymi niezbędne atesty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, usługę kładzenia sztucznej trawy wykonujemy wyjątkowo sprawnie, gwarantując jednocześnie najwyższą dokładność pracy.

Jako wypełnienie stosujemy piasek oraz granulat SBR, aby z jednej strony usztywnić i dociążyć trawę, z drugiej zapewnić jej elastyczność, miękkość podczas użytkowania.
Z przyjemnością wykonamy również Państwa zlecenie!

Zobacz nasze realizacje.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny/mailowy lub za pośrednictwem formularza na stronie www.