Wykonywanie nawierzchni bezpiecznych


Wykonywanie nawierzchni bezpiecznych/poliuretanowych to obok brukarstwa pokaźna część zleceń firmy ATR. W swoim dorobku mamy między innymi realizacje przeprowadzone dla Urzędu Miasta Knurów, Urzędu Miasta Gliwice, Urzędu Miasta Tychy, Urzędu Gminy Czarny Bór, BMW, Opla czy wielu innych firm oraz placówek publicznych.

Mamy doświadczenia w montażu różnego rodzaju nawierzchni, zarówno prefabrykowanych płyt (płyty EPDM, SBR), standardowych powierzchni lanych (bezspoinowa powierzchnia poliuretanowa), jak i kompozycji kamienia naturalnego z poliuretanem.

Zobacz nasze realizacje.

Wykonywaliśmy nawierzchnie bezpieczne na potrzeby:

  • placów zabaw dla dzieci
  • otoczenia zewnętrznego przedszkoli oraz innych placówek edukacyjnych
  • siłowni na świeżym powietrzu
  • bieżni
  • boisk sportowych
  • parkingów
  • pomieszczeń biurowych (Opel), etc.

Specyfika usługi montażu nawierzchni bezpiecznych wiąże się przede wszystkim ze sporą wiedzą na temat parametrów podbudowy, która jest kluczowa dla jakości i wytrzymałości wykonanej nawierzchni, jak i właściwości jej składników, tj. kleju, granulatu gumowego czy kruszywa. Poliuretan jest bardzo wrażliwy wodę, dlatego też zwracamy uwagę na to, by prace odbywały się przy odpowiednich warunkach atmosferycznych (przy niezbyt dużej wilgotności powietrza i przy braku opadów). Istotne jest także stosowanie właściwej proporcji pomiędzy granulatem i klejem – jego niewystarczająca ilość nie pozwoli na wymagane zespojenie nawierzchni, natomiast nadmiar kleju przyczyni się do tego, że nawierzchnia będzie nieprzepuszczalna dla wody.

Bogate doświadczenie naszych pracowników w wykonywaniu nawierzchni bezpiecznych pozwoli sprawnie i solidnie zrealizować powierzone nam zlecenie.

Z przyjemnością podejmiemy z Państwem współpracę!

W razie zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny/mailowy lub za pośrednictwem formularza na stronie www.